• 'Oog voor elkaar'
  • 'Samenwerken en samen beleven'
  • 'Onderzoekend en ondernemend'
  • 'Vertrouwen in eigen kracht'
  • 'Samen beleefd, zelf gedaan'
  • 'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

'Oog voor elkaar'

'Samenwerken en samen beleven'

'Onderzoekend en ondernemend'

'Vertrouwen in eigen kracht'

'Samen beleefd, zelf gedaan'

'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

Oproep: klankbordgroep mist nog een vader

Oproep: klankbordgroep mist nog een vader

Voor de zomervakantie deden wij een oproep voor de klankbordgroep. Zeker nu het contact met ouders en school anders is dan voorheen, vinden wij het belangrijk dat de gezinnen in onze school vertegenwoordigd zijn, dat je betrokken blijft en meedenkt over de ontwikkeling van onze school. Wij hebben een paar mooie betrokken reacties gehad, dank daarvoor.

Graag zouden we ook nog een vader in onze klankbordgroep willen. Welke vader heeft tijd en zin om eens in de acht weken een uurtje met andere ouders en Froukje en/of Gosse te sparren? Het idee erachter is om er met elkaar voor te zorgen dat onze kinderen kunnen leren op een manier die het beste bij hen past. Dit kan alleen in een ruimte waarin ze zich goed voelen. Is het iets voor jou, laat het dan even aan Froukje of Gosse weten.

<< terug naar overzicht
Bonifatiusschool     Melchior Clantstrjitte 18, 8551 NL Woudsend     t 0514 - 59 15 05     directie@bonifatiuswoudsend.nl