• 'Samenwerken en samen beleven'
  • 'Onderzoekend en ondernemend'
  • 'Vertrouwen in eigen kracht'
  • 'Samen beleefd, zelf gedaan'
  • 'Vrijheid en verantwoordelijkheid'
  • 'Oog voor elkaar'

'Samenwerken en samen beleven'

'Onderzoekend en ondernemend'

'Vertrouwen in eigen kracht'

'Samen beleefd, zelf gedaan'

'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

'Oog voor elkaar'

ONS TEAM



Ons team bestaat uit:

Directeur
Gosse Kingma
directie@bonifatiuswoudsend.nl

Coördinator Passend Onderwijs (groep 1 t/m 8)
Froukje Meijberg
CPO@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 1-2

  Leerkracht Onderwijsassistent
Maandag Agatha Folkertsma Idskje de Vries
Dinsdag Agatha Folkertsma Idskje de Vries
Woensdag Lucia Glashouwer Julia Hoeksma
Donderdag Lucia Glashouwer Julia Hoeksma
Vrijdag Lucia Glashouwer  

Agatha Folkertsma
a.folkertsma@bonifatiuswoudsend.nl
Lucia Glashouwer
l.glashouwer@bonifatiuswoudsend.nl

Idskje de Vries
i.devries@bonifatiuswoudsend.nl
Julia Hoeksma
j.hoeksma@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 3, 4 en 5
 
  Leerkracht(en)
Maandag Ellie Koning en Lize Potijk
Dinsdag Ellie Koning en Lize Potijk
Woensdag Anneriek Rauwerda en Lize Potijk
Donderdag Anneriek Rauwerda
Vrijdag Anneriek Rauwerda

Ellie Koning
e.koning@bonifatiuswoudsend.nl
Anneriek Rauwerda
​a.rauwerda@bonifatiuswoudsend.nl
Lize Potijk
​l.potijk@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 6, 7 en 8
 
  Leerkracht Leerkracht in opleiding
Maandag Annie van Laar Simone Rijpkema
Dinsdag Annie van Laar Simone Rijpkema
Woensdag Annie van Laar Simone Rijpkema
Donderdag Lize Potijk  
Vrijdag Lize Potijk  

Annie van Laar
a.laar@bonifatiuswoudsend.nl
Lize Potijk
l.potijk@bonifatiuswoudsend.nl
Simone Rijpkema
​s.rijpkema@bonifatiuswoudsend.nl

Vakleerkrachten
Marijke van der Wal - leerkracht extra begeleiding groep 2 en 3
Kim de Sylva - leerkracht Engels
Doro Geis - leerkracht talentontwikkeling
Rob van Ruiten - vakleerkracht filosofie

Bonifatiusschool     Melchior Clantstrjitte 18, 8551 NL Woudsend     t 0514 - 59 15 05     directie@bonifatiuswoudsend.nl