• 'Oog voor elkaar'
  • 'Samenwerken en samen beleven'
  • 'Onderzoekend en ondernemend'
  • 'Vertrouwen in eigen kracht'
  • 'Samen beleefd, zelf gedaan'
  • 'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

'Oog voor elkaar'

'Samenwerken en samen beleven'

'Onderzoekend en ondernemend'

'Vertrouwen in eigen kracht'

'Samen beleefd, zelf gedaan'

'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

ONS TEAM



Ons team bestaat uit:

Directeur
Gosse Kingma
directie@bonifatiuswoudsend.nl

Coördinator Passend Onderwijs (groep 1 t/m 8)
Froukje Meijberg
CPO@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 1-2

  Leerkracht Onderwijsassistent
Maandag Agatha  
Dinsdag Agatha  
Woensdag Nellie  
Donderdag Nellie  
     
NB. In verband met het aangepaste lesrooster vanaf 11 mei naar aanleiding van het Coronavirus, zijn de kinderen van groep 1-2 maandag t/m donderdag aanwezig van 08.30-14.15 uur en is vrijdag een vrije dag.

Agatha Folkertsma
a.folkertsma@bonifatiuswoudsend.nl
Nellie Rijpma
n.rijpma@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 3, 4 en 5
 
  Leerkracht(en) Onderwijsassistent             
Maandag Ellie / Algretha  Idskje
Dinsdag   Ellie / Algretha  
Woensdag Ellie / Anneriek / Algretha   
Donderdag           Anneriek  
Vrijdag Anneriek Idskje

Ellie Koning
e.koning@bonifatiuswoudsend.nl
Anneriek Rauwerda
‚Äča.rauwerda@bonifatiuswoudsend.nl
Idskje de Vries
i.devries@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 6, 7 en 8
 
  Leerkracht Ondersteuning
Maandag Lize  
Dinsdag Lize Julia
Woensdag Lize Julia
Donderdag Lize Simone
Vrijdag Lize Simone

Lize Potijk
l.potijk@bonifatiuswoudsend.nl
Julia Hoeksma
j.hoeksma@bonifatiuswoudsend.nl
Simone Rijpkema
s.rijpkema@bonifatiuswoudsend.nl

Annie van Laar (met zwangerschapsverlof)
a.laar@bonifatiuswoudsend.nl

Agnes Engelsma zal vanaf het nieuwe schooljaar aanwezig zijn bij groep 6-7-8

Vakleerkrachten
Marijke van der Wal - leerkracht extra begeleiding groep 2 en 3
Femke King - vakleerkracht Engels groep 6-7-8
Doro Geis - leerkracht talentontwikkeling
Rob van Ruiten - vakleerkracht filosofie

Bonifatiusschool     Melchior Clantstrjitte 18, 8551 NL Woudsend     t 0514 - 59 15 05     directie@bonifatiuswoudsend.nl