• 'Oog voor elkaar'
  • 'Samenwerken en samen beleven'
  • 'Onderzoekend en ondernemend'
  • 'Vertrouwen in eigen kracht'
  • 'Samen beleefd, zelf gedaan'
  • 'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

'Oog voor elkaar'

'Samenwerken en samen beleven'

'Onderzoekend en ondernemend'

'Vertrouwen in eigen kracht'

'Samen beleefd, zelf gedaan'

'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

ONS TEAM



Ons team bestaat uit:

Directeur
Gosse Kingma
directie@bonifatiuswoudsend.nl

Coördinator Passend Onderwijs (groep 1 t/m 8)
Froukje Meijberg
CPO@bonifatiuswoudsend.nl

Groepsbezetting

Groep Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1 - 2 Algretha Algretha Nellie Nellie Nellie
           
3 - 4 Julia Julia Ellie Ellie Ellie
Ondersteuning Froukje Froukje      
           
5 - 6 Anneriek Anneriek Anneriek Anneriek Anneriek
           
7 - 8 Simone Simone Simone Simone Simone

Idskje de Vries, onze onderwijsassistent, ondersteunt de middenbouw op maandag, dinsdag en woensdag

Deze groepsbezetting zal wijzigen zodra Annie van Laar terug is van zwangerschapsverlof. Daarover later meer.

Leerkrachten

Algretha Wierenga
a.wierenga@bonifatiuswoudsend.nl

Nellie Rijpma
n.rijpma@bonifatiuswoudsend.nl

Julia Hoeksma
j.hoeksma@bonifatiuswoudsend.nl

Ellie Koning
e.koning@bonifatiuswoudsend.nl

Idskje de Vries
i.devries@bonifatiuswoudsend.nl

Anneriek Rauwerda
‚Äča.rauwerda@bonifatiuswoudsend.nl

Simone Rijpkema
s.rijpkema@bonifatiuswoudsend.nl

Annie van Laar (met zwangerschapsverlof)
a.laar@bonifatiuswoudsend.nl

Vakleerkrachten
Marijke van der Wal - leerkracht extra begeleiding groep 2 en 3
Femke King - vakleerkracht Engels groep 6-7-8
Doro Geis - leerkracht talentontwikkeling
Rob van Ruiten - vakleerkracht filosofie

Bonifatiusschool     Melchior Clantstrjitte 18, 8551 NL Woudsend     t 0514 - 59 15 05     directie@bonifatiuswoudsend.nl