• 'Oog voor elkaar'
  • 'Samenwerken en samen beleven'
  • 'Onderzoekend en ondernemend'
  • 'Vertrouwen in eigen kracht'
  • 'Samen beleefd, zelf gedaan'
  • 'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

'Oog voor elkaar'

'Samenwerken en samen beleven'

'Onderzoekend en ondernemend'

'Vertrouwen in eigen kracht'

'Samen beleefd, zelf gedaan'

'Vrijheid en verantwoordelijkheid'

ONS TEAM



Ons team bestaat uit:

Directeur
Gosse Kingma
directie@bonifatiuswoudsend.nl

Coördinator Passend Onderwijs (groep 1 t/m 8)
Froukje Meijberg
CPO@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 1-2

  Leerkracht Onderwijsassistent
Maandag Agatha Folkertsma  
Dinsdag Agatha Folkertsma Idskje de Vries
Woensdag Nellie Rijpma Julia Hoeksma
Donderdag Nellie Rijpma Julia Hoeksma
Vrijdag Nellie Rijpma  

Agatha Folkertsma
a.folkertsma@bonifatiuswoudsend.nl
Nellie Rijpma
n.rijpma@bonifatiuswoudsend.nl
Idskje de Vries
i.devries@bonifatiuswoudsend.nl
Julia Hoeksma
j.hoeksma@bonifatiuswoudsend.nl

Leerkrachten groep 3, 4 en 5
 
  Leerkracht(en) Onderwijsassistent             
Maandag Ellie Koning en Lize Potijk  
Dinsdag   Ellie Koning en Lize Potijk  
Woensdag Anneriek Rauwerda en Lize Potijk Idskje de Vries
Donderdag           Anneriek Rauwerda  
Vrijdag Anneriek Rauwerda  

Ellie Koning
e.koning@bonifatiuswoudsend.nl
Anneriek Rauwerda
​a.rauwerda@bonifatiuswoudsend.nl
Lize Potijk
​l.potijk@bonifatiuswoudsend.nl

* Algretha Wierenga geeft tijdelijk les op maandag en dinsdag.

Leerkrachten groep 6, 7 en 8
 
  Leerkracht Stagiaire
Maandag Annie van Laar Agnes Engelsma
Dinsdag Annie van Laar  
Woensdag Annie van Laar  
Donderdag Lize Potijk  
Vrijdag Lize Potijk  

Annie van Laar
a.laar@bonifatiuswoudsend.nl
Lize Potijk
l.potijk@bonifatiuswoudsend.nl

Vakleerkrachten
Marijke van der Wal - leerkracht extra begeleiding groep 2 en 3
Femke King - vakleerkracht Engels groep 6-7-8
Doro Geis - leerkracht talentontwikkeling
Rob van Ruiten - vakleerkracht filosofie

Bonifatiusschool     Melchior Clantstrjitte 18, 8551 NL Woudsend     t 0514 - 59 15 05     directie@bonifatiuswoudsend.nl